niedziela, 1 sierpnia 2010

Postcard from Spain.

3 komentarze :
 
 Siema, siema! Jeszcze przez około dwie notki, licząc TĄ pomęczę Was zdjęciami z Hiszpanii. Mam nadzieję, że to nie problem ;)
Nie mogę uwierzyć, że jeszcze tydzień temu spędzałam swoje wakacje właśnie w tym kraju. Teraz leżę w łóżku chora. Pomińmy ten fakt! Uwierzyć nie mogę również, w to jak długo czekałam na tą wycieczkę i jak szybko ona minęła. Pojechałam na nią z moim dwom najlepszymi przyjaciółkami - Alexą i Anią. Czułam się fantastycznie. Dzięki tej wyprawie wiem, że jeszcze nie raz spędzę tam czas, powrócę tak szybko jak to będzie możliwe!

Hello, Hello! For about two posts, starting THIS, I'll add new photos from Spain. I hope that's not a problem ;) I can't believe that a week ago I spent their holidays in this country. Now I'm lying sick in bed. Let us dispense with this fact! I can't believe also, how long I've waited for this trip and how quickly it passed. I went at it with my two best friends - Alexa and Ania. I felt fantastic. With this trip, I know that yet again I'll spend time there, will return as soon as possible!
I LOVE SWEETS!
Loret De Mart
with Alexa.
Calella
Barcelona
I love thoses streets <3
Przeczytana! POLECAM!

If you want, soon I'll write a post with bikini's photos! :)
Yeahh I know.. a lot of pics, but I hope that you like all!

TWITTER as SANDRAMONICA

3 komentarze :

  1. Ohhh I LOVE BARCELONA. Do you like fashion blogs with outfits and trends? I think you could check on my blog and feel free to follow me, I'm following you. I would love if we could follow each other, ohh and if you have twitter you can add me too or facebook . I would be so glad.
    ♥, Jo

    OdpowiedzUsuń
  2. ojjj uwielbiam Hiszpanie, zazdroszcze ze tam jestes;p sliczne ciuszki;)

    OdpowiedzUsuń