poniedziałek, 5 marca 2012

PRISCILLA'S LOOK - VINTAGE DRESS WITH BEADS

11 komentarzy :
 
 Do you remember my outfit inspired by 80s, to which I used clothes from Priscilla Gallery at a small session in Poznan's vintage shop? Today the next edition, but the move is completely to the other years. Assuming that dress, I felt incredibly feminine, as if I moved to the late 30's. The material adheres to the body and shows the greatest strengths of the figure. Black beads and pearls forming a necklace, encourage the minimization of the total in the accessoeirs.. I do not like when it is too much, so look remained simple. Black boots and black clutch. I'd be ready to leave up within it for dinner or a family milestone. Like this? :)

 Czy pamiętacie mój ostatni outfit inspirowany latami 80, do którego użyłam ubrania z Priscilla Gallery podczas małej sesji w tym Poznańskim vintage shopie? Dziś kolejna odsłona, lecz przeniesiemy się zupełnie do innych lat. Zakładając tą sukienkę czułam się niesamowicie kobieco, jakbym przeniosła się do późnych lat 30 ubiegłego wieku.  Materiał przylega do ciała i pokazuje największe atuty sylwetki. Czarne koraliki i perełki tworzące imitację naszyjnika, zachęcają do całkowitej minimalizacji w dodatkach. Nie lubię gdy jest zbyt pstrokato, dlatego look pozostał prosty. Czarne botki i czarna kopertówka. Byłabym gotowa wyjść w niej na uroczystą kolację czy ważne wydarzenie rodzinne. Podoba się? :)

 
fot: Justyna Woźniak


xoxo, Sandra.

11 komentarzy :

 1. przepięknie wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. niesamowite zdobienia tej sukienki faktycznie pozwalaja na minimalną ilość dodatków, a Ty wyglądasz w niej fantastycznie!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Komentarze na górę przesunęła i teraz szukaj człowieku :D Śliczna jest ta sukienka! Wreszcie muszę się do Poznań City wybrać na wielkie spotkanie z Wami i wizytę u Smoka i company! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Sliczna sukienka, idealnie pasuje do Twojej urody!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna jest sukienka! Super wyglądasz.
  Pozdrawiam, K.
  kaerax.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Beautiful dress!!!!

  http://thescentofglamour.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Such a divine dress!!! I'm in love with it!

  OdpowiedzUsuń