niedziela, 5 stycznia 2014

CLASSY STUDENT'S LOOK

8 komentarzy :
 
Hello ALL! I didn't have pleasure and opportunity to wish you all a happy New Year :) I hope that all your New Year's resolutions will achievie :) The main thing in life is to have a plan and an idea for ourselfs. Great when u can follow all your rules to have, to do something.
As for today's outfit, it's probably that I don;t have to explain a lot, huh? ;) Similarly, I looked like that for 2ed day of Xmas, but it's also great to wear it daily. So there is no problem to wear this outfit on the university :)

Witam Was serdecznie w nowym 2014 roku! Nie miałam jeszcze tej przyjemności i okazji, aby złożyć Wam wszystkim noworoczne życzenia :) Życzę przede wszystkim SPEŁNIENIA SWOICH NOWOROCZNYCH POSTANOWIEŃ :) Najważniejsze w życiu, to mieć plan i pomysł na siebie... Wybraną ścieżkę, którą chcecie podążać przy własnej samorealizacji :)
Co do dzisiejszego outfitu, to chyba za wiele nie trzeba tłumaczyć? Podobnie się ubrałam na drugi dzień świąt, jednak look nadaje się także idealnie na co dzień... Dlatego bez problemu mogę w nim śmigać na uczelnię. Podoba mi się połączenie szarego, kaszmirowego sweterka z odcieniem pogniecionej koszuli (co dodatkowo nadaje całości lekkiego luzu) :) 

photos: Zuza Nowak

OUTFIT:
sweater VERO MODA
belt ZARA
shirt H&M
clutch NEW LOOK
boots NEW LOOK

JEŻELI, poszukuje podobnego zegarka, na pewno odpowiedni znajdziesz TUTAJ! :)


for more check out my:

xoxo, Sandra.

8 komentarzy :