wtorek, 6 stycznia 2015

06.01.2015| Saturday chillout with my girls

7 komentarzy :
 

For the first time since time immemorial, I didn't go with my family for holidays to Polish mountain village where I come from. Be in Poznań gave us the opportunity to visit a number of cafes and restaurants. By the way, I could also meet with my old friends :)
Saturday's evening I spent with my lovely mom and  my younger cousin Kaja (thanks Kaja I got all today's photos ;)). 
During my absence on the blog you could check out my Instagram account (where really often I put my OOTD posts), within the next few posts you probably notice that my style is still moving towards the classics and simplicity. Only sometimes I get up with the idea to splurge a little and put something less "safe". Black is still my favorite color. 
When I create everyday looks, I try to stick to the principle of "three colors", as seen in the pictures. An excellent decorative complement are earrings that I use very often to add to look a little spice. What do you think about it?

Po raz pierwszy od dawien dawna nie pojechałam z rodziną do górskiej miejscowości na święta, skąd pochodzę. Zostanie w Poznaniu dało nam możliwość odwiedzenia kilku kawiarni i restauracji. Przy okazji mogłam też spotkać się z dawno niewidzianymi znajomymi :)
Sobotnie popołudnie oraz wieczór spędziłam z mamą i moją młodszą kuzynką Kają (to dzięki niej powstały zdjęcia z dzisiejszego postu :)). Poszłyśmy na przepyszny obiad, deser, a na końcu udałyśmy się do kina na film pt "Pani z przedszkola". Szczerze go nie polecam, jestem wręcz zawiedziona wydanymi pieniędzmi, bowiem w kinie na pewno znajdziecie o wiele lepsze pozycje filmowe.
Jeżeli podczas mojej nieobecności nie przeglądaliście mojego konta na Instagramie (gdzie notabene umieszczałam tzw OOTD), w przeciągu kilku nadchodzących postów zapewne zauważycie, iż mój styl wciąż zmierza ku klasyce i prostocie. Tylko czasami wstaję z myślą, żeby trochę zaszaleć i włożyć coś mniej "bezpiecznego". Czerń dalej pozostaje moim ulubionym kolorem.
Przy tworzeniu zestawów na co dzień staram się trzymać zasady "trzech kolorów", co widać na załączonych zdjęciach. Świetnym dopełnieniem są ozdobne kolczyki, które wykorzystuję bardzo często, aby lekko urozmaicić look.


I WAS WEARING:
coat ZARA
boots MANGO
bag MANGO
furry hat H&M
scarf H&M
earings H&M
baby blue top STRADIVARIUS
blazer H&M
pants BERSHKA
Jeżeli jesteście łasuchami (przynajmniej od święta ;)), a także pochodzicie bądź aktualnie jesteście w Poznaniu - szczerze polecam Wam najlepszy jaki jadłam od dawna - suflet czekoladowy na Starym Rynku w Punkcie Spornym.


7 komentarzy :

 1. Podoba mi się, śliczny płaszczyk!

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczny ten biały żakiecik :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I love the all black! You look so gorgeous! Looks like you guys had a great time too :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nice and elegant. xa
  http://www.fashiondenis.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli masz ochotę, to zapraszam na konkurs promujący blogi :)

  OdpowiedzUsuń