niedziela, 17 stycznia 2016

17.01.2016| CASUAL LOOK FOR SATURDAY LUNCH BREAK

13 komentarzy :
 
Hello to all of you for the very first time here in 2016!
My absence is due thanks my exams session at the university, which makes my calendar looks pretty crazy and so busy. I hope that I will pass eveything really quickly and I have much more time for blogging. Actually this is my New Year's resolution alongside several other related strictly to the development my personality, skills or lifestyle. Do you have any resolutions for this year or you think that this type of "lists" are redundant and unnecessary? Let me know, I would like to know your opinion.
Today's look is actually yesterday's. I diceded to have a small break of study for lunch with good company - Iga from SkinnyLiar in great spot in my city - Bagles and Friends.
By the way, I decided that I will return to writing for you posts about cool spots in Poznan (my city) how I did it around 2 years ago or more. I remember that you really liked this kind of posting, so would you like to see that?

Witam Was serdecznie wszystkich po raz pierwszy na blogu w 2016 roku :)
Moja absencja spowodowana jest trwającą już na uczelni sesją (w sumie jeszcze się nie rozpoczęła, ale już mam kocioł jeżeli chodzi o zdawanie zaliczeń czy pierwszych egzaminów). Mam nadzieję, że szybko wszystko zdam i będę miała o wiele więcej czasu na blogowanie. Takie jest moje noworoczne postanowienie obok kilku innych związanych stricte z rozwojem własnej osoby. Macie jakieś postanowienia czy uważacie, że tego typu "listy" są zbędna i niepotrzebne?
Dzisiejsza stylizacja pochodzi z dnia wczorajszego, kiedy spotkałam się na małą przerwę lunchową z Igą z bloga SkinnyLiar, w Bagles and Friends. Przy okazji postanowiłam, że powrócę do pisania dla Was postów o fajnych miejscówkach w Poznaniu, godnych polecenia :) Posty te cieszyły się ogromną popularnością około dwa lata temu. Jesteście chętni? Oczywiście większość będzie z Poznania, ale przy każdej mojej małej czy dużej podróży, będę polecać kolejne z innych miejscowości.
 This year's winter is extremely surprising when it comes to the amplitude of the temperature. For this reason I all the time wear layers, cuz I never know if it will be quite cold or maybe warm.
A little fun and perversely looks this outfit - autumn boots plus ripped jeans and faux fur. Since I drive car regulary I allow myslef to wear like that - kinda warm, kinda nope ;)
Summer, airy blouse with applications on the neckline (the last is my favorite, bought at the grocery shopping in Tesco, lol, never know where you can find gems;)), I combined with powdery, asymmetrical sweater from Ted Baker. For this little carnival accent as India purse.

Tegoroczna zima jest niezwykle zaskakująca jeżeli chodzi o amplitudę temperatury. Z tego też powodu ubieram się na tzw. "cebulkę". Trochę zabawnie i przekornie wygląda stylizacja, w której noszę wiązane botki z podartymi dżinsami i sztucznym futerkiem. Od kiedy regularnie poruszam się samochodem pozwalam sobie na takie "wyczyny". 
Letnią, zwiewną bluzeczkę z aplikacjami na dekolcie (ostatnio moja ulubiona, kupiona podczas spożywczych zakupów w hipermarkecie- nigdy nie wiadomo, gdzie można znaleźć perełki ;)) połączyłam z pudrowym, asymetrycznym swetrem od Teda Bakera. Do tego trochę karnawałowego akcentu w formie Indie torebki. 
I WAS WEARING:
faux fur CUBUS
sweater TED BAKER
headband ZARA
blouse F&F
jeans TOPSHOP
shoes DEEZEE
bag F&F

FIND ME ON:
 
xoxo, Sandra.

13 komentarzy :

 1. Jakie śliczne zdjęcia!:))
  Klikniesz w linki w nowym poście będę wdzięczna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. You look so pretty!

  www.alovelystyle.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wyglądasz!
  Bardzo lubię Cię w takim wydaniu, więc dla mnie bomba!

  P.S. Czadowe szpilki!! ♡

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny look! ;)

  ______________________
  PERSONAL STYLE BLOG
  http://evdaily.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. slicznie wygladasz :) to futerko i buty są piękne

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowna stylizacja , świetne zdjęcia ;)
  http://xthy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna stylizacja i zdjęcia!

  grochowska.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak zawsze świetny strój .
  Opaska bardo mi się podoba .

  OdpowiedzUsuń
 9. U Ciebie jak zwykle klimatycznie :)

  OdpowiedzUsuń